İŞLEM REHBERİ

 

Üyelik : Siteye üye olmak için sitenin sağ üst tarafında bulunan “ÜYE OL” butonuna tıklanır. Gelen sayfada gerekli bilgiler girilip. “ÜYE OL" butonu tıklanır.

 

 

Ürünlerin seçilmesi: wwww.muyikadesign.com adresinden istediğiniz ürüne ulaşabilmek için, Sol üstte bulunan markalar menüsünde ilerleyerek istediğiniz ürüne ulaşabilir veya arama barından dilediğiniz ürünü aratıpta ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız ürüne adet bilgisi girerek sepete ekle veya hemen al butonunu tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

 

 

Ödeme Bilgilerinin girilmesi : Sepetinize eklediğiniz ürünlere Sağ üst tarafta bulunan sepet sembolünü tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gelen ekranda seçilen ürünleri sepetten çıkarabilir veya adetlerini güncelleyebilirsiniz. Satınalama  işlemini gerçekleştirmek için “SİPARİŞİ TAMAMLA” Butonunu tıkladığınızda gelen sayfada Teslimat adresinizi seçip “SİPARİŞİ TAMAMLA” butonunu tıklamalasınız gelen sayfada ödeme bilgilerinizi girmelisiniz. Bu işlemin ardından adınıza düzenlenmiş “Ön Bilgilendirme FormuMesafeli satış sözleşmesi” okuyup onaylamalısınız. Bu işlemin ardından”SİPARİŞİ TAMAMLA” butonunu tıkladığınızda sipariş tamamlanmış olacaktır.

 

Teslimat: www.muyikadesign.com adresinde ödeme alındıktan sonra Mail ve sms yöntemiyle siparişin tarafımıza ulaştığına dair bilgi verilecektir. Bu işlemi mütakip satış sözleşmesinde belirlenen süreler içerisinde siparişleriniz kargoya teslim edilecektir. Siparişiniz tarafımıza ulatıktan sonra  teslimin ardından kargo takip numarası tarafınıza sms ile bildirilecektir.

 

Sipariş Takibi ve iptali: Dilerseniz vermiş olduğunuz siparişleri “HESABIM” menüsünün altında “Siparişlerim” sekmesi altından da ulaşabilir, Değişiklik yapabilir ve İptal talebinde bulunabilirsiniz.

 

NOT: Sayfalarda oluşacak problemlerde, sayfayı geri alıp tekrar süreci başlatabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR